درباره من
ان حوائج الناس الیکم من نعم الله علیکم فلاتملوا النعم
نیازهای مردم به سوی شما از نعمت های خداوند می باشد پس نعمت های خدا را از خود دور نکنید .
امام حسین ( ع )


از جمله الطاف و محبتهای خداوند به بندگانش این است که زیبایی و حلاوت بندگی و عبادت را در درونش می‌نشاند. و بهترین حالت و جلوه عبادت، فکر کردن است .و بی شک پژوهش ، تفکر و اندیشیدن درباره خدمت صادقانه به بندگان خداوند و برداشتن قدمی و حتی کلامی در جهت یاری رساندن به ایشان است ، آن گونه که بر اساس معارف دینی ما هر کس اثر نیکی را بنیان گذارد نسبت به آثار آن تا هر زمان که بماند ماجور است .
طب سنتی اصیل در کنار مفاهیم آسمانی و با رعایت چارچوب اخلاق پزشكی می تواندهمچنان شاداب و پرطراوت بخش های وسیعی از نیاز سلامت انسانها را پاسخگو باشد و گنجینه عظیم طب سنتی و ایرانی به دور از خرافات و افراطی گری در قرن بیست و یكم میلادی كه لحظه لحظه هایش با پیشرفت های علمی همراه است، هنوز می تواند به بسیاری از سئوالات بی جواب دانش روز و دردهای درمان نشده آدمیان پاسخ دلنشین ، موثر و راهگشا بدهد ، از طرفی طب جدید نیز که حاصل پیشرفتهای ارزشمند علم پزشکی می باشد ، در صورتی که بعد اخلاقی و انسانی خود را مراقبت نماید و از نگاه تجارت و مادیگری، پاک و منزه بماند، می تواند در بالاترین شکل در خدمت مردم سراسر جهان قرار گیرد.
لذا با عنایت به وجاهت علمی و نتایج ارزشمند هر دو علم طب سنتی و طب نوین ،عاقلانه ترین و منطقی ترین شیوه در طبابت ، بهره گیری همزمان و منطقی از مجموعه دانش طب سنتی و طب نوین ( طب تلفیقی ) در قالبی الهی- انسانی و مبتنی بر جامعیت و نگاه همه سونگر به حیات انسان ، هدف آفرینش و امتداد زندگی دنیوی او می باشد.
در این راستا ، با همکاری پزشکان و کارشناسان ارشد متخصص و مجرب کوشیده ایم تا طی سالیان متمادی با نگرش طب تلفیقی در خدمت بیماران عزیز باشیم ، که نتایج آن به لطف خداوند، رضایت بالای مراجعین بوده است .
به لطف خداوند امیدواریم که با همت و آگاهی مردم شاهد جامعه ای پرانرژی، با معنویت، سالم، سربلند و بدون درد و رنج بیماری باشیم
از ایزد رحمان توفیق نیل به اهداف الهی ، انسانی و متعالی را مسالت داریم
 

دکتر محمد حسن آزما
پژوهشگر ، نویسنده ، مدرس و
درمانگر طب سنتی و طب تلفیقی

 

کلید واژه ها:

نویسندگان:

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.